ייעוץ תזונתי לכיבוד בריא במטבחונים

17 יול 2014, על ידי adi ב ייעוץ תזונתי בחברות

שדרגו את הכיבוד המוצע לעובדים במטבחונים וחדרי ישיבות!
הצטרפו לחברות המובילות שכבר מציעות לעובדים תזונה בריאה ועשירה:
תופין, טקסס אינסטרומנטס, סייבר ארק, שרין טכנולוגיות, איירון סורס ועוד

חברות מקצות משאבים רבים באספקת כיבוד לרווחת העובדים במטבחונים, במהלך השהות בחדרי הישיבות, ובשעות הערב, מתוך הבנה כי לעובדים שלנו דרושים מקורות אנרגיה זמינים שיסייעו לצלוח שעות ארוכות של עבודה תוך שמירה על יעילות וריכוז.

בפועל, מה שקורה לרוב הוא שההיצע העומד לרשות העובדים, מורכב לרוב ממזונות העשירים בסוכר, שמנים תעשייתיים (חלקים מוקשים), חומרים משמרים, מייצבים וחומרי טעם וריח, העושים את הפעולה ההפוכה בדיוק.
אנחנו מציעים ייעוץ מקצועי וליווי מתמשך הכולל בניית תמהיל מאוזן, טעים ובריא לרווחת העובדים, תוך התייחסות לגבולות תקציב, ובשיתוף מלא של העובדים.

אין זו חוכמה לשדרג את ה'בייגלה' ל'בייגלה מקמח מלא', או להציע פירכיות אורז, אלא להוביל ולתקשר שינוי אמיתי, כזה שיעשה בשיתוף ולשביעות רצונם של מרבית העובדים (אנחנו עומדים על אחוזי שביעות רצון של למעלה מ-80%).

תהליך הייעוץ כולל:

  • איסוף נתונים מהאחראית במטבחון (תיעוד בטבלת אקסל מפורטת שתשלח למילוי)
  • הפקת דוח המלצות מפורט ומעמיק, לשדרוג האוכל המוצע במטבחון ומתן חלופות בריאות, תוך התחשבות במסגרת התקציב, כולל חישוב עלויות, ובדיקה מול הספקים שאתם עובדים איתם, במקביל להוספת ספקים חדשים (כדוגמת: מאפיה המספקת עוגיות בריאות וגרנולה במשקל, ספק לתמרים אורגניים, ספק ללחמי שאור איכותיים).
  • הנחיות וליווי שלב היישום – הוספה לצד הורדה הדרגתית לשלבי היישום שנחליט עליהם
  • מומלץ! בוקר של טעימות בריאות עם תחילת תהליך השדרוג הכולל: בר בריאות של שייקים ירוקים והרצאת תזונה: כוחו של המזון התומכת בתהליך 
  • תקשור ב- 2 דיוורים שבועיים מעוצבים, עם עדכונים שוטפים והצעות הגשה מבין חומרי הגלם שנוספו במטבח
  • סיוע בהטמעת השינוי עד להצלחתו המלאה, כולל מענה לשאלות שהעובדים מפנים, ופגישת בקרה כחודש לאחר סיום התהליך.

תמונות לפני השינוי:

מסוקרנים לדעת איך המטבחון נראה אחרי? דברו איתנו…

'אני רוצה להמליץ על מאמנת בריאות שליוותה אותנו בתהליך שדרוג המטבח שלנו. עדי מקסימה ורגישה, השקיעה בנו עד לתוצאה ומעבר…' /אריאלה כהן, מנהלת מש"א חברת Cyber-Ark