תכנית יעוץ וליווי תזונתי אישי עם עדי

אני כאן לרשותך בכדי ללוות אותך בדרך לעשיית שינויים הדרגתיים לקראת חיים בריאים ולהשגת מטרותיך.

במהלך התוכנית האישית אני אלווה אותך במסע למעבר לאורח חיים בריא שמחזיק לאורך זמן. לא עוד דיאטות ו"איסורים", אלא דרך התבוננות בסגנון החיים והצרכים האישיים שלך ועשיית שינויים קטנים, הדרגתיים המותאמים לך, כאלו המשנים ומעצבים מציאות.

במהלך המפגשים האישיים:

 • נציב מטרות אישיות לשינוי לו אנחנו מייחלים
 • נתבונן ונקשיב בצרכי הגוף ונבנה מחדש את מערכת היחסים עם גופנו
 • נכיר מזונות שלמים מלאי אנרגיה ודרכים לשלבם בתזונה היומית שלנו
 • נעשה אבחון מעמיק הכולל מעבר על בדיקות דם, בדיקת מדדים, לצד אבחנת גוף והתאמה אישית של המזונות המותאמים לך
 • נבחין בקשר העמוק בין אוכל למצב הרוח שלנו, לאיכויות של המזון ולהשפעתו עלינו
 • אלווה אותך בתכנית ניקוי עונתית המותאמת לך
 • נפחית במשקל ונרגיש טוב יותר עם גופינו לאורך זמן
 • נתבונן ב'מזון הראשוני' ונבצע שינויים והתאמות המובילים לצמיחה והתפתחות אישית

לאורך התהליך אדאג לתמוך וללוות אותך בדרך להשגת המטרות שהצבת לעצמך.

התכנית האישית כוללת:

 • 6 מפגשים אישיים, אחת לשבוע, בקליניקה ביתית נעימה ברמת החייל בתל אביב או בביתי בצור יצחק
 • ניתן להירשם לתכנית יחד עם בן/ת זוג או חבר/בן משפחה קרוב
 • מתן חומרים עיוניים להרחבה והעמקה בהתאם לנושא של כל מפגש כמו גם מתכוני בריאות רבים
 • הדרכה וליווי שוטף בין המפגשים, כולל מעבר על יומן אוכל מצולם יומי (דרך אפליקציה)

אם דבריי סיקרנו אותך והיית רוצה להבין יותר על התוכנית האישית ולבחון האם היא יכולה להתאים לך, אני מזמינה אותך לפגישת היכרות במחיר מוזל.
במהלך פגישה זו נסקור את ההיסטוריה הבריאותית שלך, נבחן מהם היעדים שברצונך להשיג ומה מונע מבעדך להגשים אותם עד היום.
בפגישה זו תבינ/י לעומק מה כוללת התוכנית האישית וכיצד אוכל לסייע ולתמוך בך בתהליך הייחודי מאין כמוהו שתעניק/י לעצמך.

לאחרונה היתה לי הזכות והיה לי העונג להעשיר וליישם את הידע שלי בנושא תזונה בריאה ונכונה, בעקבות המפגשים שלי עם עדי סוקול קצירי. עדי שהקשיבה לי ברגישות ובמסירות, השכילה לזהות נושאים הדורשים שיפור ותיקון בתזונה ובאורח החיים שלי ובאמצעות הדרכה ועצות נהדרות ואפקטיביות לתזונה ולאורח חיים בריא יותר, עדי ליוותה אותי ונתנה מענה מלא לצרכיי ולציפיותיי. אני שמחה על הזדמנות זו להביע את הערכתי הרבה על המקצועיות, הידע הרב והיחס האישי ומסביר הפנים שקיבלתי מעדי. מבחינתי יעוץ לתזונה נכונה ולאורח חיים בריא יותר, זו עדי ואני ממליצה על עדי בביטחון ובחום רב

יפעת פלג

את עדי הכרתי במסגרת העבודה, כשהרצתה לנו בחברה על חזונה. מעולם לא התעמקתי בנושא המזון הבריא, ועיסוקי העיקרי בתחום המזון היה בשמירה על משקל: הרבה דיאט ומעט בריאות. בעקבות ההרצאה החלטתי להעמיק את הידע הבריאותי אצל עדי, ועולם חדש וטוב נפרש לפניי. הרבה השתנה אצלי ואצל משפחתי בעקבות התהליך: שמנים בריאים, לא עוד דיאט, ירקות אורגניים, דגנים מלאים ואפילו התחלתי קצת לבשל… הטעם חזר אל האוכל. בנוסף למדתי לתת לעצמי דקות של חסד במהלך יום העבודה לנשימה, לספיגת אור ואויר, לחילוץ עצמות. ואיכות החיים שלי השתפרה. את ידיעותיי ניסיתי להנחיל טיפין טיפין אל מקום העבודה. לדוגמא, גיליתי שכל אפשרויות הזמנת האוכל לחברה אינן עומדות בהגדרה של אוכל בריא ומזין, ודחפתי (ולשמחתי גם נעניתי) להכנסת מסעדות טבעיות יותר עם מגוון של מזון אורגני ומלא. אני מאמינה שעם שינויים לא גדולים יש ביכולתנו לפרגן לגוף שלנו ולהיטיב את איכות חיינו, ועל כך אני ממליצה לכל אדם

"My friend and I were struggling in our never-ending battle with food which, over the years, had become an enemy. We needed a new intervention to win (temporarily) another battle in this on going war. and then we found Adi. During her well planned, systematic meetings, guided by her gentle, committed and non-dogmatic approach, I was able to make gradual changes in my way of relating to food. I now look at food, choose food, prepare food, even eat food, differently. I eat green. I soak, sprout and steam. My closets are filled with glass jars of stuff that I didn't even know existed. My refrigerator is filled with green leaves. And most of all, I enjoy food. It has become fun and I have lost 41/2 kilo (which is also fun). At Adi's suggestion, I have stopped eating food with gluten and my digestion problems have greatly improved It wasn't just about food. We also worked on introducing personal changes in ourselves and our life style to find sources of satisfaction and quiet I am finding ways to take time for myself and sometimes say, "No, I'm sorry, I can't. I'm busy". (Guilt free!) I also bought a new exercise bike and have begun taking morning walks again The war has become a manageable battle, much less fierce and more controllable. The enemy is no longer food, but my success in making good choices for myself on many levels day to day. I don't know if I will ever win a complete victory. I know I will need a variety of periodic interventions in order to stay on this new path. But, I'm on the way. Amazing!"

כשאני מסתכלת על 5 חודשים שעברו מאז התחלתי את התהליך עם עדי אני יכולה לומר באופן כללי שאני מרגישה שאכן יש פה תהליך יותר אינטגרטיבי עבורי, שהרבה מהידע שאספתי במהלך השנים מתחבר למשהו שלם וכולל יותר. נראה לי שמה שעושה את השינוי זו ההזדמנות שניתנה לנו עם עדי להסתכל על הענין ממקום רחב יותר, לא רק העיסוק באוכל אלא האוכל בתוך החיים שלי בכלל. כשאני מסתכלת עכשיו על השינויים שאני יכולה לראות כעת התחושה מאד טובה. התזונה שלי היום מורכבת ברובה במזון מהצומח הכל מהסוג המלא, ברובו אורגני. הגדלתי בצורה משמעותית את העלים הירוקים שאני אוכלת באמצעות סמודי מצוין שאני מכינה לעצמי יום יום ומאד מאד אוהבת , בכלל אני אוכלת מה שאני אוהבת ,ובלי להתכוון אין לי מקום ביום לאכול לחם (שהיה המרכיב המרכזי בתזונה שלי בעבר) לא מתעסקת עם כמויות או קלוריות אבל באופן טבעי רוב הזמן אני יודעת מה אני רוצה לאכול ודואגת להכין לעצמי. האכילה המודעת הפכה להיות משהו שהוא ברפרטואר היומיומי שלי , אני חושבת מה אני אוכלת, מתי ואיפה ודואגת שיהיה לי נעים וטעים.